خيلي از مواقع در فرآيند کسب و کار خود ممکن است در نقطه‌اي قرار داشته باشيد که به چاپ کارت ويزيت فوري نياز پيدا کنيد. در مواقعي که نياز به کارت ويزيت‌هاي لوکس مثل کارت ويزيت شيشه‌اي يا کارت ويزيت خاص نداريد و صرفاً به دنبال تعدادي محدود کارت ويزيت معمولي با قيمت ارزان و کيفيت مناسب هستيد، چاپ کارت ويزيت ديجيتال بهترين پيشنهاد به شماست. سايز کارت ويزيت متنوع بوده و در سايزهايي مثل 5.5 در8.5 و 5 در 9 و . ارائه مي‌شود. چاپ کارت ويزيت در سه نوع چاپ افست اختصاصي، چاپ ديجيتال و چاپ افست عمومي قابل انجام است که هر کدام معايب و مزاياي مخصوص به خود را داشته و براي مشاغل مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرد. چاپ کارت ويزيت فوري به دليل سرعت بالاي چاپ ديجيتال معمولاً به صورت ديجيتال انجام مي‌شود. در ادامه انواع کارت ويزيت ديجيتال فوري را که بر روي کاغذ چاپ مي‌شود، مي‌آوريم:انواع کارت ويزيت ديجيتال فوري


کارت ويزيت ديجيتال فوري را مي توان روي متريال‌هاي مختلف مثل کاغذ و پي‌وي‌سي (pvc) چاپ کرد. در اين بخش در مورد انواع کارت ويزيت ديجيتال فوري که بر روي کاغذ چاپ مي‌شود، صحبت مي‌کنيم و مزايا و معايب هر کدام را مي‌آوريم:


کارت ويزيت کتان يا مقوايي فوري


اين نوع کارت ويزيت ديجيتال ارزان‌ترين نوع کارت ويزيت است و مي‌توانيد به راحتي بر روي آن بنويسيد. عيب بزرگ اين کارت ويزيت اين است که ممکن است خيلي زود پاره شود. در مجموع اگر به دنبال کارت ويزيت خيلي ارزان و فوري مي گرديد تا در کوتاه‌مدت کار شما راه بيفتد، کارت ويزيت کتان گزينه مناسبي است.  البته مزيت بزرگ اين کارت ويزيت که امکان نوشتن روي آن است، در کارت ويزيت‌هاي ديگر وجود ندارد.


کارت ويزيت سلفون مات و براق فوري


 کارت ويزيت سلفون ديجيتال از ترکيب کاغذ مقوايي و روکش سلفون درست مي‌شود که در دو نوع مات و براق وجود داشته و مورد توجه بسياري از افراد قرار دارد. قيمت مناسب در کنار آماده‌سازي فوري از مزاياي اين نوع کارت ويزيت است. اين کارت ويزيت مقاومت خوبي در برابر پارگي دارد ولي ضخامت آن از کارت ويزيت لمينت کمتر است. البته عيب اين نوع کارت ويزيت اين است که نمي‌توان چيزي روي آن نوشت.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


WhiteCatMovieGroup اختصاصی ܓ✿ شـمـیـمِ عـشـق ܓ✿ Lisa داستانک Jorge فوم های آکوستیک و عایق های صوتی ساخت ترکیه آموزش بورس دنیای صفر و یکی ها